Svitákova 5, 15500 Praha
725 732 110 / 732 175 497
info@el-kom.cz

Služby

Elektro - Kovář, Ocztoš montáže

Bytové a domovní elektroinstalační práce :

Aby jsme dokázali našeho zákazníka uspokojit v nejširším spektru elektroinstalace,tak své služby nabízíme zákazníkům co nejvíce komplexně a spolupracujeme s dalšími odbornými řemesly a odvětvím v oboru elektroinstalace a jiných služeb.

Ve větší míře zakázek jsme schopni svým zákazníkům nabídnout veškeré elektroinstalační práce od Hlavní domovní skříně až po koncové prvky a osvětlení, jak v interieru tak v exteriéru.

Víme , že v dnešní době design hraje velkou klíčovou roli v tom, aby zákazník byl spokojený a dostal tak to, co přesně vyžaduje.V tomto ohledu držíme krok s dobou a s aktuálními trendy. Můžeme tak zákazníkovi nabídnout odborné poradenství a odborný návrh pro jeho realizaci.

Jako další nezbytnou rolí v elektroinstalaci je její funkčnost tak, aby zároveň dodržovaly veškeré elektrické předpisy a normy ČSN.

Zabezpečovací a kamerové systémy:

Nově jsme montážním certifikačním partnerem zabezpečovacích systémů a kamer firmy Jablotron

Osvětlovací a LED technika :

Komerční a průmyslové elektroinstalační práce :

V tomto odvětví se snažíme nabídnout zákazníkům a společnostem maximální komplexní servis.

Havarijní služba :

Podle vytíženosti jsme schopni nabídnout havarijní služby a drobné neodkladné opravy v daný nebo následující den i mimo pracovní dobu.

Revize :

Součástí každé elektroinstalační práce je následná Revize s předáním revizní zprávy a veškerých technických dokumentů,výkresu a štítku o výrobě rozvaděčů a dalších technických prvků.