Svitákova 5, 15500 Praha 5
+420 725 732 110 / +420 732 175 497
info@el-kom.cz

Služby

Elektrikář, elektroinstalace, MaR, EZS Jablotron - Praha 5 západ,střední Čechy a okolí

Poptáváme nové kolegy do našeho týmu, pro více info nás neváhejte kontaktovat.

 

MaR – Měření a regulace:

Máme dlouholeté zkušenosti s MaR od stavění kabelových tras, po natahání kabelů až finální připojení veškerého el. zařízení. 

 

Bytové a domovní elektroinstalační práce :

Aby jsme dokázali našeho zákazníka uspokojit v nejširším spektru elektroinstalace,tak své služby nabízíme zákazníkům co nejvíce komplexně a spolupracujeme s dalšími odbornými řemesly a odvětvím v oboru elektroinstalace a jiných služeb.

Ve větší míře zakázek jsme schopni svým zákazníkům nabídnout veškeré elektroinstalační práce od Hlavní domovní skříně až po koncové prvky a osvětlení, jak v interieru tak v exteriéru.

Víme , že v dnešní době design hraje velkou klíčovou roli v tom, aby zákazník byl spokojený a dostal tak to, co přesně vyžaduje.V tomto ohledu držíme krok s dobou a s aktuálními trendy. Můžeme tak zákazníkovi nabídnout odborné poradenství a odborný návrh pro jeho realizaci.

Jako další nezbytnou rolí v elektroinstalaci je její funkčnost tak, aby zároveň dodržovala veškeré elektrické předpisy a normy ČSN.

 

Zabezpečovací, kamerové a inteligentní systémy Jablotron:

Jsme montážním certifikačním partnerem firmy Jablotron.

Se sytémem Jablotron nejen že zabezpečíte svojí nemovitost, ale můžete kompletně realizovat inteligentní elektroinstalaci. Od chytrého vytápění,přes ovládání garážových vrat, žaluzií až po chytré osvětlení se samozřejmostí vzdáleného ovládání přes mobilní aplikaci.

 

STA (společná televizní anténa):

Montáž koaxiálních kabelů a antény.

 

Systém dveřního vstupu (domovní telefony, videovrátný):

Chytré vstupní systémy s možností vzdáleného ovládání.

 

Strukturovaná kabeláž:

Datové kabely,datové zásuvky,datové Racky,wifi.

 

Osvětlovací a LED technika :

Specializujeme se na montáž  Led pásků od klasických jednobarevných po vícebarevné RGB pásky ovládané přes klasický vypínač nebo dálkově ovládané či stmívatelné.

Jsme schopni zajistit jak interierové,exteriérové Led pásky,tak i pásky s vyšším stupněm IP krytí například vhodné do sauny.

 

Komerční a průmyslové elektroinstalační práce :

V tomto odvětví se snažíme nabídnout zákazníkům a společnostem maximální komplexní servis.

 

Hromosvody:

Podle vypracovaného projektu jsme schopni realizovat stavbu hromosvodu a vyhotovit revizní zprávu naším revizním technikem.

 

Havarijní služba :

Podle vytíženosti jsme schopni nabídnout havarijní služby a drobné neodkladné opravy v daný nebo následující den i mimo pracovní dobu.

 

Revize :

Součástí každé elektroinstalační práce je následná Revize s předáním revizní zprávy a veškerých technických dokumentů,výkresu a štítku o výrobě rozvaděčů a dalších technických prvků.